Fit&Co

Voucher nabijete ľubovoľnou sumou a obdarovaný ho môže okrem vstupov do samotného fitness centra uplatniť na všetky naše služby vrátane masáží, návštevy baru, skupinových cvičení a wellnessu. Vouchre zakúpené do 18.12. 2018 Vám zašleme poštou. Po tomto dátume je už možné iba osobné vyzdvihnutie na recepcii Fit&Co.

Bootcamp&Co

Darčekovú permanentku na tréning Bootcamp je možné nabiť na konkrétny počet vstupov. Vouchre zakúpené do 18.12. 2018 Vám zašleme poštou. Po tomto dátume je už možné iba osobné vyzdvihnutie na recepcii Fit&Co.

Fit&Co štartovací balíček

Rozmýšľate o vstúpení do klubu Fit&Co?
Prejdite si všetky potrebné informácie ako aj
praktické rady pre začiatočníkov.

FitCo je výnimočné miesto, kde je radosť cvičiť

Exkluzívne priestory s výhľadom na Dunaj a Námestie Eurovea spríjemnia každý tréning. Čistota, prémiové služby a profesionálne stroje v kardio, silovej aj funkčnej zóne oceňujú aj tí najnáročnejší klienti. A v lete sa cvičí aj vonku, na rozľahlej terase, na čerstvom vzduchu, s dychberúcim výhľadom.

Po tréningu si užite dokonalý oddych

Po cvičení sa môžete zrelaxovať v našom wellnesse, kde nájdete fínsku saunu, sanárium, parnú kabínu, priestorový výrobník ľadu, Kneippov chodník a ochladzovací bazén. V letných mesiacoch si môžete vychutnať vírivku na terase a prekrásny výhľad k tomu.

Milovníkov skupinových cvičení poteší Bootcamp

Permanentka na obľúbený tréning Bootcamp je pre tých, ktorí potrebujú trochu motivácie. Cvičí sa v tíme, zábavne, s hudbou a špeciálnym osvetlením. Koncept cvičenia pochádza z Ameriky a určite ho poznáte z filmov či seriálov. Tréning je mimoriadne efektívny, pri jednom sa spáli až tisíc kalórií.

ZÁVÄZNÉ OBJEDNANIE
DARČEKOVÉHO VOUCHERA

Pre objednanie darčekového vouchera, vyplňte Vaše osobné údaje a stlačte tlačidlo 'Odoslať'. Voucher si môžete vyzdvihnúť osobne, alebo Vám ho v prípade záujmu vieme poslať aj na dobierku.

Objednať na dobierku