Róbert Kokavec

Aktívnemu športovaniu sa venujem od svojich 5tich rokov, kedy som trénoval karate. Od 10 rokov som začal hrávat baseball /nie basketbal :D/  aj ako reprezentant SR v mládežníckych ale aj seniorskych kategóriách. S posilovňou som sa spoznal počas zimných príprav a postupom času sa fitness stalo mojim životným štýlom. Cvičeniu sa momentálne venujem uz 15 rokov z toho piaty rok ako fitness trenér.  Zúčastnil som sa aj fitness súťaže v kategórii klasická kulturistika.

na čo sa zameriavam:

  • správne technické prevedenie cvikov
  • individuálne vytvorenie jedálnička, podľa potrieb klienta. Stravovací plán tvorím doslova na mieru. Mojím cielom je každého naučiť ako sa najlpesie stravovat podľa jeho možností hlavne z dlhodobého hladiska.
  • tréningové plány : silové, zamerané na redukciu tuku, kondičné, tréningy zamerané na stabilizačné svaly, odstranovanie svalových defektov, tréningové plány po svalových/iných telesných zraneniach
  • poradenstvo ohľadne užívania doplnkov výživy
  • príprava na fitness súťaže
  • každý tréningový alebo stravovací plán vypracujem až po prvotnom rozhovore, určení priorít a oboznámení sa so zdravotným stavom klienta.

Keďže ako osobný tréner pôsobím už zopár rokov tak mám úspešné spolupráce s niekolkými desiatkami klientom. Pracoval som so širokým spektrom klientov rôznych vekových skupín od 13 do 70 rokov, samozrejme muži/ženy v rôznych váhových kategóriách.

Kvalifikácia

Tréner I a III stupňa vo fitness

Kontakt

robertotreneris@gmail.com
ig: roberto_treneris
číslo : 0908 306 384