Michal Havelka

ZAMERANIE NA ESTETICKÉ TVAROVANIE POSTAVY. Pracujeme podľa Tvojich osobných a fitness cieľov. Budovanie svalovej hmoty a redukcia tuku cez použitie zmiešaných tréningových metód.

NEPRACUJEM S KLASICKÝMI JEDÁLNIČKAMI Tie z praxe väčšinou nevydržia. Namiesto toho používame flexibilné stravovanie, ktoré klientovi umožní jesť pestro, zdravo, no zahrnúť do denného režimu aj svoje obľúbené potraviny. 

DÔRAZ NA ZDRAVIE A ATRAKTIVITU PROCESU pri práci s klientmi vediem k dlhodobej premene – cieľom je objaviť kombináciu, ktorú si vie klient “užívať” a teda dosiahnuť výsledky cez pomalšiu, no dlhodobo udržateľnú zmenu a životný štýl. #Vitness

 

PRIEBEH TRÉNINGU (cca 1h)

UVEDENIE DO  TRÉNINGOVÉHO DŇA 
Vysvetlenie zvolených metód a to ako sa spájajú s tvojimi cieľmi

DÔKLADNÁ ROZCVIČKA
Zdravie (a predchádzanie zraneniam) je na prvom mieste. Učím ako sa pred záťažou a tréningom dôkladne a efektívne rozcvičiť.

UČENIE CVIKOV A ICH APLIKÁCIA DO PRACOVNÝCH SÉRIÍ
Najdôležitejšia časť tréningu, cieľom je naučiť klienta cviky po technickej stránke pre najefektívnejšie dosiahnutie výsledkov.

PREKONÁVANIE LIMITOV
Pri cvičení klientov vyzývam, beriem do hlbších vôd – vytvárame ideálne prostredie a náladu na prekonávania samého seba.

STREČING A UVOĽNENIE
V neskoršej časti tréningu učím ako sa po záťaži správne natiahnuť a telo-myseľ uvoľniť.

KRÁTKY ROZHOVOR A FEEDBACK
Na konci sa rozprávame o dojmoch z tréningu, či ti zvolená metóda vyhovuje, resp. ako sa môže naša spolupráca do budúcna zlepšiť.

 

KVALIFIKÁCIE:

Tréner vo fitness a kulturistike – SAFKST

Vyše 30+ spokojných real time + online klientov (viac na mhavelka.sk)

 

JAZYK: Slovenský, Anglický, Dánsky (základy)

 

KONTAKT

Instagram: @m.havelka

Web: www.mhavelka.sk