Lucia Paldaufová

Keď sa šport/posilňovanie sa stalo mojou dennou rutinou rozhodla som sa pre prácu trénera. Mám certifikát kondičného trénera 1.stupňa a svoje vedomosti ďalej rozširujem odbornou literatúrou a doplnkovými športovými kurzami.
Počas tréningu veľmi rada učím a vysvetľujem ako pracuje naše telo. Chcem docieliť aby klient rozumel aspoň základným informácia funkčnej anatómie ľudského tela. Zameriavam sa na silový tréning ,funkčný tréning a korekciu svalových nerovnosti.V prípade že sú zistené dysbalancie svalov pracujeme na ich odstránení a následne posilnení oslabených svalových partií. Podstatou je aby sme sa naučili správne pohybové vzorce. Samozrejme záleží od toho aký výsledok chceme dosiahnuť s klientom. Pokiaľ neriešime prednostne dysbalancie, v bežnom tréningu kombinujem varianty silového tréningu aby sme pracovali na formovaní postavy (svalová hmota) a funkčný tréning vďaka ktorému nadobudneme silu a výkonnosť a zo zdravotného hľadiska posilneníme kĺby,šlachy atď. V mojich tréningoch zaraďujem cviky zamerané aj na mobilitu a stabilitu, ktorá je úplným základom pokial chceme dosiahnúť lepšie športové výsledky.
V minulosti mám skúsenosti z prípravou na súťaž a so samotným súťažením v oblasti bikiny fitness. V súčasnosti sa bikiny fitness nevenujem pretože to bola pre mňa priliš jednostranná špecializácia.Chcela som posunúť svoje skúsenosti a byť viac všestranná.

KONTAKT

+421 904 217 213

lpaldaufova@gmail.com